ID | Team |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
= | Time | Rank |
---|
23 | BSU 3 Kuplyu Moped: Pisarchik, Udovichenko, Yarets | +2 | + | + | + | +1 | + | + | +1 | . | 8 | 1215 | 1 |
01 | Saratov SU 1: Bondarenko, Matov, Yakunin | +1 | + | +2 | + | . | + | + | + | +2 | 8 | 1223 | 2 |
08 | MSU Unpredictable: Gusakov, Kornakov, Razenshtein | +4 | + | + | +2 | + | + | + | + | -3 | 8 | 1306 | 3 |
20 | PetrSU Wx: Denisov, Nikolaevsky, Nikolaevsky | +3 | +1 | + | +1 | . | + | + | + | +6 | 8 | 1497 | 4 |
03 | SPb IFMO 2: Akhi, Bannykh, Poromov | +2 | + | + | +1 | . | +1 | + | +1 | -6 | 7 | 879 | 5 |
13 | Novosibirsk SU: Atuchin, Kurtov, Sorokin | +1 | + | + | +1 | . | + | +1 | +1 | -5 | 7 | 1119 | 6 |
02 | Ural SU Wine: Burmistrov, Dublennykh, Kurpilyanskiy | +3 | +3 | + | + | . | + | + | +2 | . | 7 | 1135 | 7 |
05 | SPb SU 1 Drink Less: Antipov, Levin, Smirnov | +3 | + | + | + | . | + | +1 | +1 | . | 7 | 1186 | 8 |
25 | MSU Cubic: Kolesnichenko, Tikhomirov | + | +1 | +2 | + | . | + | +2 | +1 | . | 7 | 1244 | 9 |
06 | KNU PointLess: Grinenko, Neyter, Simonenko | + | + | + | + | . | + | + | +1 | . | 7 | 1249 | 10 |
14 | MSU ST: Kaluzhin, Kharitonov, Rogulenko | +3 | + | -5 | + | . | + | + | + | -2 | 6 | 617 | 11 |
29 | Ufa SATU Team Sonic: Akhmetzyanov, Maryin, Nefedov | + | + | . | + | . | + | + | + | -7 | 6 | 879 | 12 |
21 | MIPT Lambda: Davydov, Gorshenin, Pimenov | +1 | + | . | +1 | . | + | + | + | . | 6 | 1035 | 13 |
07 | BSU 2: Bogdanov, Lobanov, Tolstikov | +4 | +1 | -1 | + | . | + | + | +2 | . | 6 | 1160 | 14 |
19 | Tavrida NU: Vints, Mangilev, Milanin | +2 | +1 | . | +1 | . | +1 | +1 | +2 | . | 6 | 1260 | 15 |
24 | SPb IFMO 3: Kever, Melnikov, Nigmatullin | +2 | +1 | -2 | + | . | + | -6 | +1 | -1 | 5 | 614 | 16 |
43 | SPb SU: Kazmenko, Leonov | +1 | +2 | . | + | . | + | + | -6 | . | 5 | 808 | 17 |
04 | Izhevsk STU Imba KTO HACOC: Chudinovskih, Kamashev, Kuzyakov | . | +1 | -2 | +2 | . | + | +4 | +1 | . | 5 | 845 | 18 |
41 | Zhukov Team: Zhukov | -1 | + | . | +1 | +2 | +2 | +1 | . | . | 5 | 1017 | 19 |
15 | Altai STU: Esipenko, Izbyshev | . | . | . | +2 | . | + | +1 | + | . | 4 | 574 | 20 |
22 | Moscow HSE: Babin, Samoylych, Tkachev | -3 | . | + | + | . | +2 | . | +1 | . | 4 | 690 | 21 |
11 | Tomsk SU Slik: Chadnov, Kolupaev, Panin | +7 | -2 | . | +1 | . | +2 | + | . | . | 4 | 880 | 22 |
10 | Orel STU: Kouprin, Valukhova, Vetrov | + | . | . | +2 | . | +1 | + | . | . | 4 | 1001 | 23 |
26 | SPb SU 3: Fondaratov, Gladysheva, Knop | -4 | -2 | . | +1 | . | +2 | + | . | . | 3 | 472 | 24 |
17 | SPb SU 2 Prodam Kota: Udalov, Vorobyov, Zemlyanskiy | -4 | . | -1 | +1 | . | +3 | +1 | -13 | . | 3 | 502 | 25 |
18 | Helsinki U BubbleSorters: Hartikainen, Laitinen, Sysikaski | -2 | . | . | +1 | . | +5 | +1 | . | . | 3 | 741 | 26 |
16 | SPb IFMO 4: Aksenov, Grechko, Tsyplenkov | -6 | . | . | + | . | -2 | +1 | -1 | . | 2 | 251 | 27 |
09 | PetrSU Quad-Fx: Basunkov, Fedulin, Filippov | . | -1 | . | + | . | -7 | -7 | +3 | . | 2 | 307 | 28 |
12 | SPb SU 4 Refrigerator: Karpov, Nenashev, Sokolov | -5 | . | -1 | -5 | . | +3 | . | . | . | 1 | 338 | 29 |
27 | Petrozavodsk School: Filev, Ioffe, Petrov | . | . | . | -9 | . | . | . | . | . | 0 | 0 | 30 |
31 | KNU: Roman Rizvanov | . | . | . | . | . | . | . | . | . | 0 | 0 | 30 |
| Submits | 83 | 35 | 27 | 60 | 6 | 58 | 52 | 58 | 34 | 413 |   |   |
| Accepted | 19 | 19 | 11 | 28 | 3 | 27 | 25 | 20 | 2 | 154 |   |   |
| Rejected | 64 | 16 | 16 | 32 | 3 | 31 | 27 | 38 | 32 | 259 |   |   |
| Frozen |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 0 |   |   |